Natječaj za radno mjesto- voditelj projekta CENTAR ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA

Udruga za demokraciju i civilne aktivnosti UDICA
Za radno mjesto – voditelj projekta (m/ž)
Centar za razvoj civilnog društva
Ogulin, 09. 11.2020.

Na temelju čl. 11. Odluke o sistematizaciji radnih mjesta i visini plaće za pojedina radna mjesta od 15.10.2019. godine Udruga za demokraciju i civilne aktivnosti UDICA za radno mjesto – voditelj projekta (M/Ž), Centar za razvoj civilnog društva raspisuje

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO – VODITELJ PROJEKTA (M/Ž)
CENTAR ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA
– određeno radno vrijeme

Kandidati/kandidatkinje moraju udovoljavati sljedećim uvjetima:
• visoka stručna sprema odnosno završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij iz područja društvenih ili humanističkih znanosti;
• 1 godina radnog iskustva u provedbi EU projekata.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kandidatkinje trebaju priložiti:
• životopis;
• motivacijsko pismo;
• presliku diplomu;
• presliku osobne iskaznice;
• uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od dana objave ovog natječaja.

Vrsta posla: radni odnos na određeno vrijeme – ugovor o radu na određeno vrijeme od 24 mjeseca.

Opis poslova:
• vođenje projektnih aktivnosti;
• priprema i vođenje evidencijskih listi i tablica radnih sati;
• priprema i provedba postupka nabave;
• odabir vanjskih suradnika;
• koordinacija i suradnja u pripremi i proizvodnji medijskih objava.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja. Kandidati s ispunjenim uvjetima i potpunom dokumentacijom mogu biti pozvani na provjeru znanja i razgovor. O rezultatima izbora kandidati/kandidatkinje bit će obavješteni u zakonskom roku od dana isteka roka za podnošenje prijave. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju elektronskim putem na adresu [email protected], s naznakom „Natječaj za izbor voditelja projekta (M/Ž) Centar za razvoj civilnog društva“. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

predsjednica
Dubravka Vuković

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)